چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 8805
تاریخ انتشار: 8 تیر 1397 - 16:22

پایگاه خبری شهرآفتاب: نشست خبری نخستین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی تیراندازی، دارت، تیروکمان ، پینت بال و لیزرتگ با معرفی کالا و خدمات ایرانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شهرآفتاب، نشست خبری نخستین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی تیراندازی، دارت، تیروکمان, پینت بال و لیزرتگ با معرفی کالا و خدمات ایرانی در محل سالن جلسات فدراسیون تیراندازی برگزار شد.
ملک محمدی، دبیر شورای سیاست‌گذاری در این نشست خبری گفت: تیراندازی ورزش توصیه شده در دین اسلام است و در احادیث زیادی امر به ورزش و تیراندازی دیده شده است. تهدیدات روز کشور ما قابل مقابله است. چنانچه آرمان امام یعنی ارتش 20 میلیونی و آموزش عمومی جامعه بر آموزش تیراندازی گسترش یابد، یک امر بازدارنده در مقابل دشمن خواهد بود.
وی افزود: کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش تیراندازی به دلیل کثرت مدال این رشته باید به آن توجه زیادی داشته باشند. هیئت‌ها و مدیران و باشگاه‌ها نیز در امر تیراندازی فعال هستند و درب آنها به روی عموم باز است. تمام رشته‌های حاضر در این نمایشگاه هم در این امر مستثنی نیستند.
ملک محمدی خاطر‌نشان کرد: شرکت منیر تجهیز امین نمایشگاهی را در شهر آفتاب برگزار کرده و با تمام عزیزانی که می‌توانستند در این‌ نمایشگاه باشند, ارتباط گرفتند و آنها را دعوت کردند. هر کسی که در این‌ نمایشکاه حاضر شود مطمئناً دست پر باز خواهد گشت. از عزیزان در شهر آفتاب هم می‌خواهم در مورد امکانات رفاهی شرایطی را فراهم کنند که اوقات خوبی سپری شود.
بهزاد مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب نیز در ادامه این جلسه یادآور شد: نمایشگاه تنها رسانه 5 حسی است و دلیل اینکه فضای مجازی نتوانست نمایشگاه را تحت‌الشعاع خود قرار دهد همین امر است. امروز و پس از 26 ماه از افتتاح شهر آفتاب شاهد برگزاری سی و هفتمین نمایشگاه هستیم. نمایشگاه اهمیت زیادی برای هر کشور دارد و سال گذشته با احتساب نفت 15 درصد و بدون نفت 7 درصد اقتصاد کشور در نمایشگاه‌ها رقم خورد.
وی تاکید کرد: نمایشگاه های فوق تخصصی معمولاً در متراژ کم و مخاطب خاص دارد اما وقتی پای ورزش به میان می‌آید این نمایشگاه فوق تخصصی را عمومی می‌کند. نمایشگاه تیراندازی می‌تواند در ایجاد نشاط در جامعه موثر باشد و عامه مردم را با این رشته و اهداف آن آشنا کند. اینگونه نمایشگاه‌ها برای افزایش فرهنگ ورزش و آشنایی مردم از اینگونه ورزش‌ها موثر باشد. امیدوازم این نمایشگاه ادامه داشته باشد و در سال‌های بعد با قدرت بیشتری ادامه داشته باشد.
در ادامه این نشست خبری علی اصغر کوکب‌زاده, رئیس هیئت مدیره شرکت منیر تجهیز امین گفت: امیدواریم‌ با لطف خدا این نسل جدید از نمایشگاه‌ها را اجرا کنیم. کار بزرگی است و نیاز به کمک همه به خصوص رسانه‌ها داریم.
انتهای پیام/

نظرات
آخرین اخبار