شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 8910
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1397 - 20:16
همزمان با برگزاری نمایشگاه صنعت گاز ایران در شهرآفتاب روی می دهد:

پایگاه خبری شهرآفتاب: برپایی اولین دوره نمایشگاه صنعت گاز ایران، مقدمه میزبانی تهران از رویداد بین المللی IRGS 2020، سومین دوره نمایشگاه تخصصی گاز است که مقارن با شانزدهمین کنفرانس پژوهشی انجمن جهانی گاز، IGRC 2020، در سال 1399 شمسی برگزار می شود.

به گزارش ستاد خبری اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران IRGS 2018، محسن شمس، مدیرعامل گروه تانا و مجری نمایشگاه ضمن اعلام این مطلب، تقارن شانزدهمین کنفرانس پژوهشی انجمن جهانی گاز، IGRC2020، با سومین دوره برگزاری نمایشگاه صنعت گاز ایران را با اهمیت بر شمرد و اظهار داشت: این همزمانی، ایران را به کانون رویداد گازی جهان در سال 2020 میلادی تبدیل می کند و هماهنگی های لازم با شرکت ملی گاز ایران، اتحادیه بین المللی گاز و ... برای اجرایی کردن برگزاری همزمان این دو رویداد، صورت می پذیرد.

شمس در تشریح گام های تعیین شده برای نمایشگاه تخصصی گاز افزود: دوره اول و دوم  نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران برای معرفی اولیه این رویداد تازه متولد شده در سطح ملی و بین المللی است و برپایی نخستین دوره در شهریورماه جاری، مقدمه برگزاری " سومین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز ایران" ،IRGS2020، 1399 می باشد.

مجری نمایشگاه صنعت گاز  ضمن اشاره به فرآیند طبیعی برای شکل گیری یک رویداد بین المللی اظهار داشت: دو یا سه دوره اول هر رویداد از جمله نمایشگاه، صرف معرفی آن می شود تا مخاطبان رویداد، مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان، بر محوریت رویداد تعریف شده، گرد هم آیند و نمایشگاه صنعت گاز ایران هم از این قاعده مستثنی نمی باشد.

شمس ضمن تاکید بر جذابیت موضع نمایشگاه تخصصی گاز برای مخاطبان داخلی و خارجی افزود: ولیکن نمایشگاه صنعت گاز به دلیل ویژگی های خاص ایران در این صنعت، فرایند رشد و توسعه خود را در مدت زمان کمتری نسبت به سایر رویدادها، طی می کند.

وی ادامه داد: در اختتامیه مراسم پانزدهمین کنفرانس پژوهشی انجمن جهانی گاز، میزبانی کنفرانس شانزدهم به طور رسمی به ج. ا. ایران و شرکت ملی گاز واگذار شده است.

خاطر نشان می شود اولین نمایشگاه صنعت گاز ایران از روز شنبه 10 شهریور ماه به مدت 4 روز از ساعت 10 تا 18 پذیرای بازدیدکنندگان می باشد و مراسم افتتاحیه در قالب همایش تخصصی با محوریت " توان ساخت داخل، بومی سازی فناوری ها و آینده صنعت گاز" با حضور مقامات خارجی و داخلی در روز شنبه ساعت 10 در سالن ملل شهر آفتاب، برپا می شود.

نظرات
آخرین اخبار