شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 8921
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1397 - 09:39
با حضور مقامات عالی کشور در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب روی می دهد:

پایگاه خبری شهرآفتاب: با حضور مقامات عالی کشور نخستین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز کشور در محل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب آغاز بکار می کند. 

همچنین با دعوت رسمی ستاد برگزاری از مجمع کشورهای صادرکننده گاز جهان (GECF)، مدیر دفتر دبیرکل در افتتاحیه اولین نمایشگاه بین ­المللی صنعت گاز ایران سخنرانی می­ کند.

به گزارش ستاد خبری اولین نمایشگاه بین­ المللی صنعت گاز ایران IRGS2018، با موافقت یوری سنتورین دبیرکل GECF­ ، علی امیرانی، مدیر دفتر دبیر مجمع کشورهای صادرکننده گاز، شنبه دهم شهریورماه در همایش تخصصی " ­توان ساخت داخل، بومی سازی فناوری ­ها و آینده صنعت گاز " با محوریت "تجارت و آینده صنعت گاز" به عنوان سخنران اصلی حضور می ­یابد.

بر پایه این گزارش، به دلیل همزمانی این مراسم با ماموریت دبیر کل مجمع کشورهای صادرکننده گاز GECF به آفریقا، به دستور ایشان، علی امیرانی به عنوان نماینده ویژه مجمع، در این رویداد حضور پیدا می­ کند. حضور وی نشان از اهمیت موضوع این رویداد به میزبانی تهران و اقبال و توجه این مجمع جهانی دارد.

نخستین نمایشگاه تخصصی صنعت گاز در ایران، از 10 تا 13 شهریور 1397 و از ساعت 10 تا 18 میزبان بازدیدکنندگان می باشد. خاطر نشان می شود مراسم افتتاحیه این رویداد در قالب همایش تخصصی، روز شنبه از ساعت 10 تا 12 در سالن ملل شهر آفتاب با حضور میهمانان داخلی و خارجی از جمله سفیر عراق، رایزن بازرگانی ایتالیا، نماینده سفارت نروژ و نماینده سفارت چین برپا می­ شود.

نظرات
آخرین اخبار