شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
کد خبر: 8922
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1397 - 09:54
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب خبر داد

 

پایگاه خبری شهرآفتاب: مراسم گرامیداشت هفته دولت با حضور مدیرعامل و پرسنل شرکت نمایشگاه های بین المللی شهرآفتاب برگزار شد.
محمد رئوف قادری مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر افتاب ضمن تبریک هفته دولت ایام خجسته اعیاد گفت:بدون شک این روزها کشور در شرایط جنگ اقتصادی قرار دارد و صنعت نمایشگاهی نیز برای مبارزه با توطئه های دشمنان باید سیاست های متناسب را در نظر بگیرد.
قادری افزود:در شرکت شهرآفتاب نیز برای گذر از این بحران کوتاه مدت استراتژی های خاصی را در نظر گرفتیم تا با برنامه ریزی های صحیح و در نظر گرفتن تمامی جوانب در جهت تقویت صنعت نمایشگاهی بکوشیم.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های شهرآفتاب خاطر نشان کرد: در شش ماهه دوم سال ۹۷ یکی از اولویت های شرکت، پیگیری پروژه های عمرانی و آماده سازی زیرساخت های نمایشگاه است که برای عملیاتی کردن آنها راهکارهای لازم در نظر گرفته شده است.

قادری با بیان اینکه چارت جدید سازمانی شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر افتاب به صورت آزمایشی ابلاغ شده و واحدها معظف هستند متناسب با آن ماموریت های خود را تعریف کنند،خاطر نشان کرد:ارزیابی پرسنل در بازه های زمانی سه،شش و دوازده ماهه به صورت مستمر جهت ارتقا سازمانی صورت خواهد گرفت تا از لحاظ اداری شاهد رشد کیفی مجموعه باشیم.
مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی شهر افتاب با بیان اهمیت نشاط اجتماعی گفت: در ماه های اتی استفاده از ظرفیت های موجود شهرافتاب برای امور فرهنگی و هنری به صورت جدی در دستور کار شرکت نمایشگاه بین المللی شهرافتاب قرار خواهد گرفت.

نظرات
آخرین اخبار