یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷
کد خبر: 8923
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1397 - 10:05
19 تا 22 مهرماه در شهرآفتاب برگزار می شود:

پایگاه خبری شهرآفتاب: نمایشگاه چاپ و بسته بندی تهران (IPAP و pacprocess) تنها رویداد های بین المللی مورد حمایت و مشارکت دروپا و اینترپک درسطح منطقه برای دومین سال متوالی میزبان فعالان عرصه صنایع چاپ، بسته بندی و فرآوری در تاریخ ۱۹ الی ۲۲ مهرماه ۱۳۹۷ در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب خواهد بود.

به گزارش شهرآفتاب، شرکت برساز رویداد پارس برگزارکننده این نمایشگاه به عنوان یکی از برگزار کنندگان تخصصی و پیشرو در کشور با برگزاری 9 عنوان نمایشگاهی در سال در حوزه های کشاورزی، دام و طیور، صنایع غذایی، توریسم و گردشگری، صنعت هتلداری، چاپ و بسته بندی فعالیت تخصصی دارد و در حوزه برگزاری نمایشگاه های تخصصی از انجمن صنعت نمایشگاهی آلمان AUMA نشان GTQ (کیفیت برگزاری نمایشگاهی آلمان) را دریافت کرده است.
نمایشگاه بین المللی بسته بندی و فرآوری با برند pacprocess و عضو هشتم اتحاد جهانی نمایشگاه های اینترپک، در کنار سایر اعضا از کشور های آمریکا، آلمان، کنیا، اندونزی، چین، هند و روسیه قرار دارد.
این نمایشگاه زنجیزه کامل صنایع بسته بندی و فرآوری در بخش های غذایی، نوشیدنی ها، نان، شیرینی وشکلات، دارویی، بهداشتی و آرایشی، کالاهای صنعتی و غیر غذایی را تحت پوشش خود قرار می دهد. برگزاری این نمایشگاه مطابق با استاندارها و پروتکل های نمایشگاه اینترپک می باشد. هیچ رویداد تجاری دیگری در جهان مانند نمایشگاه اینترپک، کل زنجیره ارزش را به نمایش نمی گذارد و هیچ نمایشگاه صنعت بسته بندی دیگری اینگونه به تمام بخش های صنعت با راهکارها و طرح های نوآورانه مناسب، نمی پردازد.
نمایشگاه بین المللی صنعت چاپ و خدمات وابسته با برند IPAP و عضو ششم خانواده جهانی نمایشگاه های دروپا، در کنار سایر اعضا از کشورهای آلمان، چین، اندونزی، الجزایر و تایلند قرار دارد. زمنیه فعالیت این نمایشگاه شامل محصولات و خدمات قبل از چاپ، محصولات چاپی، محصولات پس از چاپ، کاغذ، تجهیزات و مواد تبدیل کاغذ، جوهر و مواد مصرفی، محصولات بسته بندی، چاپ، چاپ تکمیلی، چاپ سبز و چاپ سه بعدی، محصولات و خدمات نرم افزاری و دیگر موارد مربوط به صنعت چاپ می باشد. برگزاری این نمایشگاه مطابق با استاندارها و پروتکل های نمایشگاه دروپا می باشد.
سعی این نمایشگاه بر این است تا با استفاده از سالها تجربه تخصصی خود و همچنین تجربیات ارزشمند و گرانبهای مسه دوسلدورف در زمینه برگزاری نمایشگاه های تخصصی و شماره یک دنیا، نمایشگاه های در کلاس جهانی در کشور برگزار کند و بستر مناسبی را برای نمایش با شکوه توانمندی های داخلی و همچنین توسعه کسب و کار بویژه در حوزه های صادراتی برای تولیدکنندگان و فعالان داخلی ایجاد نماید.
نمایشگاه IPAP و pacprocess  راه حلی مناسب برای شرکت های خلاق و جوان است تا از این بستر ایجاد شده به عنوان سکو پرتابی استفاده نمایند تا وارد صنعت چاپ و بسته بندی بین المللی شوند. هر چند رهبران بازار و تجارت بسیار مهم هستند ولی همچنین شرکت های جدید دانش بینان و استارتاپ نیز به همان اهمیت اند و این نمایشگاه به آن ها نیز ارج نهاده است.

نظرات
آخرین اخبار