چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 8940
تاریخ انتشار: 5 آبان 1397 - 16:01
در نشست سرمایه گذاری با حضور محمدرئوف قادری بررسی شد:

پایگاه خبری شهرآفتاب: به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شهرآفتاب، آقآی آلکساندر از کشور انگلیس و امیت از کشور ترکیه به همراه جمعی از مقامات سازمان میراث فرهنگی ایران، مدیرعامل و معاونت سرمایه گذاری شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهان گردی برای بررسی وضعیت سرمایه گذاری به دیدار محمدرئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب آمدند و راهکارهای مختلف سرمایه گذاری در نمایشگاه را بررسی کردند.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب در ابتدای این جلسه با اشاره به روابط نزدیک اقتصادی میان ایران و ترکیه اظهار داشت: ایران بهترین فرصت برای سرمایه گذاری کشورهای دنیا است، زیرا پروژه های متععدی تعریف شده است که نیازمند سرمایه و سرمایه گذار است.
قادری با بیان اینکه نمایشگاه شهرآفتاب که وابسته به شهرداری تهران است، نیازمند سرمایه گذاری است، گفت: شهرآفتاب برای ساخت 12 سالن مدرن نمایشگاهی، 2 هتل پنج ستاره، مرکز تجارت جهانی، سالن همایشها و طرحهای تکمیلی دیگر مانند مرکز تفریحی، ورزشی، گردشگری و... نیازمند سرمایه گذاری است که تا کنون برخی سرمایه گذاران برای این امر ابراز تمایل کرده اند.
وی با اشاره یه استراتژیهای تعریف شده برای نمایشگاه شهرآفتاب بیان کرد: 3 استراتژی انتقال نمایشگاه های پرمخاطب به شهرآفتاب، ایجاد شهر نمایشگاه و ایجاد منطقه وِیژه اقتصادی در دستور کار قراردارد، که امید می رود با اجرایی شدن آنها شهرآفتاب به بزرگترین و مجهزترین نمایشگاه خاورمیانه تبدیل شود.
در ادامه این جلسه صحبتهایی در خصوص ساخت و ساز در شهرآفتاب و راهکارهای تامین سرمایه در شرایط تحریم و مسائل مختلف صورت گرفت و تصمیماتی در این خصوص اتخاد شد. 

نظرات
آخرین اخبار