چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 8961
تاریخ انتشار: 17 دی 1397 - 15:17
سومین نمایشگاه بین الملی خودرو با حضور معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خوردو و جمعی از مدیران صنعت خودروسازی کشور افتتاح شد

پایگاه خبری شهرآفتاب: سومین نمایشگاه بین الملی خودرو با حضور معاون وزیر صنعت، معدن تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خوردو و جمعی از مدیران صنعت خودروسازی کشور افتتاح شد

در این نمایشگاه، گروه صنعتی ایران خودرو با شعار «جهاد خودكفایی در تولید قطعات پیشرفته خودرو» قطعات و مجموعه های بومی سازی شده محصولات را به نمایش گذاشته است.

بر مبنای این گزارش، این خودروساز با هدف نمایش میزان عمق ساخت داخل و كاهش ارزبری قطعات و ارایه برنامه های كلان آینده در راستای داخلی سازی قطعات در سومین نمایشگاه خودرو حضور یافته است.

در آیین افتتاح نمایشگاه، لوح یادبود سومین نمایشگاه خودرو با شعار جهاد خودکفایی در تولید قطعات پیشرفته توسط معاون وزیر صمت و مدیرکل صنایع خودرو و نیرومحرکه امضا شد.

ایران خودرو به همراه شرکت های خدمات پس از فروش، ساپکو، ایران خودرو دیزل و تولید خودروهای سفارشی (آپکو) سالن A5 در محل برگزاری نمایشگاه های شهر آفتاب از ساعت 10 تا 18 روزهای 18 تا 21 دی ماه پذیرای بازدیدکنندگان است.

نظرات
آخرین اخبار