چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
کد خبر: 8975
تاریخ انتشار: 21 فروردین 1398 - 15:30
  • به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل نمایشگاه شهرافتاب، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری سرپرست محترم آستان حرم امام خمینی (ره)  با حضور در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با محمدرئوف قادری مدیرعامل و جمعی از مدیران نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب دیدار کرد.
  • قادری در این دیدار با اشاره به استراتژیهای سه گانه نمایشگاه شهرآفتاب اظهار داشت: تکمیل و توسعه نمایشگاه شهرآفتاب بر توسعه منطقه جنوب شهر تهران تاثیر گذار است  به طوریکه از مزایای آن می توان به کاهش فاصله طبقاتی، شمال و جنوب تهران،کاهش ترافیک و  آلودگی های زیست محیطی اشاره کرد.
  • مدیر عامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب خاطرنشان کرد:  انتقال نمایشگاه های پرمخاطب تهران به شهرآفتاب و ایجاد منطقه آزاد تجاری موضوع بسیار مهمی است و در جلسات مختلفی با مسئولین شهری تهران، نمایندگان مجلس و دولت به عنوان یک مطالبه اصلی مطرح  و تلاش کردیم نگاه ها نسبت به نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب به عنوان یک طرح ملی تثبیت شود.
  • حجت الاسلام والمسلمین انصاری در ادامه این نشست با بیان اینکه شهرآفتاب به عنوان یک منطقه استراتژیک در تهران از اهمیت ویژه و بالایی برخوردار است، گفت: در پیرامون تهران بهترین محدوده برای اجرای سیاست های کلان ملی شهرآفتاب است.
  • وی ضمن حمایت از هر گونه طرح و برنامه ای که موجبات توسعه جنوب تهران را فراهم نماید اظهار داشت نگاه مسئولین ارشد نظام و آستان حرم امام خمینی(ره) بر توزیع  عادلانه امکانات و کاهش فاصله طبقاتی است.
  • سرپرست آستان حرم حضرت امام خمینی (ره) با اشاره به اینکه انتقال نمایشگاه های پر مخاطب به شهرآفتاب یک مطالبه ملی است، بیان کرد:  انتقال نمایشگاه های پرمخاطب شهرتهران به شهرآفتاب نقش کلیدی در توسعه این مجموعه و کاهش مشکلات ترافیکی شهر تهران و همچنین رونق و توسعه جنوب تهران دارد.
    وی ضمن تشریح اهداف بلندمدت و استراتژیک در مجموعه شهرآفتاب از تلاش‌های صورت گرفته تقدیر کردند.
نظرات
آخرین اخبار